Наші клієнти

slick partners arrow prev
slick partners arrow next
Послуги

Cистеми повітряного опалення для бізнесу

  • Генеральний підряд по внутрішніх інженерних системах
  • Кваліфіковані інженери та монтажники
  • Власна проектна група та монтажний відділ
  • Гарантія на роботи та обладнання партнерів
  • Швидкі терміни виконання роботи

 

Створюємо надійні енергоефективні сучасні інженерні системи

Західна Вентиляційна Компанія займається проектуванням, монтажем та сервісним обслуговуванням систем опалення виробничих, промислових та комерційних приміщень. Послуги нашої компанії будуть цікавими в першу чергу галузевим компаніям широкого профілю та будівельним “стартапам”. Ми здійснюємо повний супровід – від проекту опалення до монтажу систем опалення. Нашими клієнтами є підприємства – Nestle, Галичфарм, Ензим, супермаркети – “Сільпо”, “Фуршет”, торгово-виробничий комплекс “Південний”.

Західна Вентиляційна Компанія

Проектування опалення

Розрахунок системи опалення – це складний процес, який вимагає професійного інженерного підходу. Ми застосовуємо сучасні технології, враховуємо мікроклімат приміщення, його планування, щоб повністю виконати завдання поставлене перед нами. Виконуємо теплотехнічний і гідравлічний розрахунок, розраховуємо тепловтрати будівлі та необхідний тиск в трубах.

Проект опалення допоможе в точності розрахувати витрати, розміщення обладнання та дозволить зменшити тепловтрати приміщення. Для опалення виробничих приміщень, ми враховуємо особливості виробничого процесу. Переважно промислові приміщення мають високу стелю, що ускладнює завдання теплопостачання. Із звичайним підходом промислове опалення виходить дорогим в обслуговуванні, а повітряне опалення – це саме те, що потрібно. Наша компанія застосовує досвід та найкращі сучасні рішення, щоб заощадити ваш бюджет та підвищити ККД системи до максимуму.

Доставка обладнання систем вентиляції та кондиціонування

Монтаж систем опалення

Ми виконуємо монтаж систем опалення у приміщеннях будь-якої складності – від опалення промислових будівель до офісів, готелів чи торгових центрів. Монтаж системи опалення складається з таких етапів:

  1. Виїзд експерта на місце, оцінка споруди.
  2. Укладення договору, документів та проектування.
  3. Монтаж системи опалення(котлового обладнання, радіаторів, трубопроводів)
  4. Гідравлічні випробування та пусконалагоджувальні роботи.
  5. Введення в експлуатацію.

Опалювальне обладнання доставляємо в зазначені терміни. Обираємо лише перевірених постачальників. Завжди готові йти вам на зустріч – спеціальні ціни та пропозиції при великих об’ємах замовлення.

Монтажні та пусконалагоджувальні роботи

Сервісне обслуговування

Ми гарантуємо, що після нашого монтажу, ви будете задоволені роботою інженерних систем. Але при щоденному використанні обладнання зношується і тому вимагає догляду. Ми виконаємо діагностику, чистку фільтрів та при потребі ремонт будь-якого елемента системи.

Наші переваги як генерального підрядника